Forum - praca i zarabianie w internecie

Pełna wersja: Projekt inwestycyjny - opcjebinarne.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O projekcie

Jesteśmy portalem poświęconym inwestowaniu i nauką REALNEGO zarabiania na rynku opcji binarnych. Misją portalu jest edukacja jak i poszerzanie wiedzy w zakresie opcji binarnych jak i innych instrumentów finansowych. 

Dlatego inwestując z nami otrzymujesz specjalny pakiet edukacyjny obejmujący naukę gry na opcjach, dostęp do contentu premium (strategie, forum) gdzie znajdziesz ciągle uploadowane i aktualizowane : setki poradników, wskaźników, książek, porad. Nasza wiedza, zasób artykułów, poradników jest ciągle rozwijany na naszym blogu, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wiemy, że Opcje Binarne  są mało  znane w Polsce, dlatego powstają portale które przedstawiają mało przekonywujące sposoby zarabiania i próbujące wyciągnąć od ciebie kase - praktycznie za nic. 

Jesteś zmęczony setkami niedziałających strategi, które są mało skuteczne. Masz problem z psychologią? Nie zarabiasz? My posiadamy zupełnie inne podejście do tematu. Chcemy abyś zarabiał, chcemy pokonać brokera/kasyno. Z nami osiągniesz realną stopę zwrotu na opcjach oraz rozwiniesz umiejętności analityczne, które pozwolą ci grać samemu i zarabiać spore pieniądze. Zobacz jak pokonać samego siebie - czyli rynek.

Na naszym blogu znajdziesz między innymi strony, które pozwolą Ci lepiej przybliżyć najważniejsze zagadnienia Opcji Binarnych,  w pierwszej kolejności polecamy:

Czym są Opcje Binarne?  - Wyjaśniamy, czym są Opcje, na jakiej zasadzie działają i z czym trzeba się zmierzyć

Słowniczek pojęć - Najważniejsze zagadnienia, które warto zapamiętać

Polecani brokerzy  - platformy, którymi warto się interesować. Znajdziesz listę polecanych przez nas brokerów opcji binarnych, recenzje, opinie, oraz najważniejsze, posiadają  pełną wypłacalność. Zarejestruj się i zacznij pomnażać swój kapitał, dzięki zawartym recenzjom, będziesz miał pewność co do brokera jakiego wybierasz

Scamy- brokerzy, których nie polecamy. Do kosza!

Pamiętajmy, że Opcje Binarne, to inwestycje o wysokim stopniu ryzyka, dlatego niezbędna jest ciągła edukacja, dzięki nabywaniu wiedzy, ostrożność i podejmowane decyzje staną się trafniejsze.
Wiemy, iż samo czytanie nie do końca rozwiąże wątpliwości z tym związane, dlatego polecamy zapoznań się również, z:

Ucz się z nami - jeżeli nie czujesz się dalej pewnie, pokażemy Ci indywidualnie proces rejestracji, inwestowania,  gry oraz odpowiemy na twoje pytania

Krok po kroku - pokażemy Ci krok po kroku, jak zarejestrować się na platformie u danego brokera

Warunki współpracy z nami :

- Wiek powyżej 18 lat
- Minimalny depozyt powyżej 200 $ >
- Konto skrill
- Musisz uzyskać dostęp do konta premium i skontaktować się z nami na skype. Od tego służy przycisk "Dołącz do nas"
- Musisz chcieć naprawdę zarabiać na opcjach binarnych