Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaczytaj (dawne przeczytamwszystkich.pl)
#1
Przedstawiam fajny serwis, czytaj artykuły wykonuj proste zadania i wymieniaj pkt na pieniadze do banku, karty podarunkowe, doładowania telefonu. 

Po zdobyciu pierwszych 50pkt za czytanie otrzymamy bonus 100pkt dzięki rejestracji z mojego linku: 
http://zaczytaj.pl/zapraszam/damianq1109

1 METODA ""Czytanie artykułów"" 
Przykładowy serwis:
limit: 2pkt/h i 4pkt/dziennie zasady punktowania: 1p za 3 artykuły czyli wiadomo trzeba 6 artykułów(stron) otworzyć do końca i odczekać około minuty, ale pamietaj nie zamykaj od razu stron tylko odswież zaczytaj.pl/moje-punkty, czy zaliczyło jeśli nie, otwórz dodatkowo siódmy artykuł. Gdy zdobedziesz te 2pkt o równej nastepnej godzinie możesz klikać nastepne 2pkt limit zeruje sie do pełnej godziny.
Wszystkie strony można otwierać na raz nawet i 50 zakładek Big Grin oby sie do końca załadowały

Na obrazku poniżej przedstawiam przykładowy serwis gdzie widać limity, dostępność itd. Jak widać serwisy są napisane szarą czcionką oznacza to że jest wykorzystany limit zbierania pkt, jeżeli zmieni się ona na kolor zielony lub pomarańczowy można zbierać ponownie. Takie wyświetlanie limitów jest dostępne po uzbieraniu odpowiedniej ilości pkt za czytanie, zależy to od wyróżnienia
[Obrazek: 0._serwisy_zaczytaj.jpg]

2 METODA ""Wykonywanie zadań"

Żeby wykonywać zadania po rejestracji trzeba zdobyć 50pkt na czytaniu artykułów (dostaniesz gratis 100pkt). Zakładka zadania. Pogrupowane są od ważności i różnie punktowane od 2-20. Istnieją też zadania np. dodanie prostego komentarza za 80, czy rejestracja za 100. Gdy nie bedziesz wykonywał zadań przez pare, kilka dni to sie sumują. 

Przykład:
Pytanie za 7pkt.
1. Nalezy otworzyc link pod zadaniem
2. Kliknąć w reklame znajdującą się na dole strony
3. Następnie na stronie klinąć w drugą zakładkę
4. Ile jest wyświetlonych na stronie aut
5. Cieszyć się pkt

Takie pytania mają bardzo podobną treść, można szybko zapamietac jaka to byla reklama i w którym miejscu sie znajduje na stronie. W razie pytań pisać PW.

Każdego pierwszego miesiąca dodatkowe pkt. Osiągnąłem już największy 4 stopień
[Obrazek: 00._zaczytaj.jpg]

Moje zamówione nagrody:
[Obrazek: 0._zaczytaj.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości