Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xendpay- 10 funtów (ok 50 zł) za wykonanie darmowego przelewu + 25/ 50 funtów ekstra!
#1
Xendpay- 10 funtów (ok 50 zł) za wykonanie darmowego przelewu + 25/ 50 funtów ekstra! 

Witajcie!
W tym temacie pokażę wam jak w łatwy sposób zdobyć realnie około 50 zł (dokładnie 10 funtów) premii, które trafią na wasze konto bankowe.

Xendpay to serwis zajmujący się międzynarodowym transferem środków (podobnie jak opisany w innych wątkach Azimo, Worldremit i TransferGo). Serwis działa od 2005 roku, sprawdzona i pewna firma, najstarsza ze wszystkich firm konkurencyjnych..

Do zdobycia jest naprawdę sporo, ponieważ Xendpay wypłaca po 10 funtów premii dla obu stron lub równowartość tej kwoty w danej walucie. Oprócz tego, otrzymacie 25 funtów ekstra, jeśli skutecznie polecicie Xendpay 5 osobom oraz kolejne 25 funtów za kolejne 5 osób. Zatem polecając platformę 10 osobom zdobędziecie bazowe 100 funtów oraz 50 funtów ekstra, czyli niemal 750 zł dodatkowego dochodu!

Serwis dostępny jest w języku polskim, posiada polski support oraz rzecz jasna polskie konta bankowe. Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie jednego przelewu na kwotę co najmniej 100 funtów.

Aby otrzymać 10 funtów należy założyć konto z linku polecającego. Następnie wykonać przelew zagraniczny na kwotę minimum 100 funtów.

Premia wypłacana jest w formie zniżki na kolejny przelew. Numer konta walutowego musi posiadać numer IBAN zaczynający się od innych liter niż PL, czyli np. DE w przypadku N26 lub GB w przypadku Revoluta. Przelew na konto walutowe założone w polskim banku nie zapewni uzyskania premii.

Aby wykanać przelew, wcześniej musicie zweryfikować konto, wysyłając zdjęcie dokumentu: może to być prawko, dowód lub paszport. Dodatkowo potwierdzenie adresu: np jakiś rachunek lub wyciąg z konta bankowego.

Wszystko odbywa się w języku Polskim i jest naprawdę łatwe i szybkie w obsłudze. Potwierdzenie zajmuję kilka minut.. [Obrazek: smile.gif]
Gdy pozytywnie przejdziecie proces weryfikacji, możemy przejść do kwestii przelewu. Po kliknięciu w Wyślij pieniądze uzupełnijcie dane do wykonania transferu. Przykładowo wykonując przelew na brytyjskie konto w Revolut, ustawcie 100 GBP w sekcji Odbierz.

Jeśli kod polecenia został prawidłowo wczytany, to kwota do zapłaty (na dole strony) będzie niższa o równowartość 10 funtów bonusu (obecnie około 50 zł) od kwoty w polu Wyślij. Oczywiście do adresata dojdzie pełna kwota, czyli nieco ponad 500 zł.
Ponadto w tym miejscu wybieracie…ile chcecie zapłacić za przelew. Domyślnie jest to 10 zł, więc zmieniacie na 0 i przelew jest za darmo [Obrazek: smile.gif]


Zachęcam do założenia konta i zdobycia bardzo łatwych pieniędzy.. dodatkowo polecając rodzinie, znajomym, itp. można ugrać naprawdę duże pieniądze.. (jak wyżej wspominałem są dodatkowe bonusy za 5, 10, itd. konto z polecenia).
Powodzenia i udanych łowów.. [Obrazek: wink.gif]

Do zdobycia 10 funtów na start wymagane jest użycie linku z polecenia:
!!
https://secure.xendpay.com/signup/ur/T963670
!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości