Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheAdsTeam Academy (Matryce)
#1
Matryca za 20$ ! 
Nie musisz klikać reklam. Nie musisz codziennie zaglądać. Nie musisz nic sprzedawać.

Bonusy Matrycy TheAdsTeam Academy

Sponsor Bonus – to 20% prowizji od kwoty wejścia Twojego bezpośredniego poleconego (czyli każda osoba, którą zaprosisz, płaci wejściówkę 20$ , a więc Ty otrzymasz z tego 20% prowizji czyli 4$,
Jak zechcemy pójść dalej niż 20$ (jeżeli, osoba wejdzie na level 2 to dostaniesz 20% ze 100$ bo tyle kosztuje poziom 2, czyli dostaniesz 25$, jak wejdzie na level 3 to 20% od 300$ i level 4 – 20% od 600 $) Łatwo policzyć: jeśli zaprosisz do edukacyjnej matrycy TAT 5 osób, to Twoja łączna prowizja wyniesie 20$. I tu zwraca Ci się już to, co sam zapłaciłeś za wejściówkę na poziom 1.

Matching Bonus – Dzięki matching bonus dostaniesz 50% zarobku, jaki Twój polecony dostanie od każdej osoby, którą on wprowadzi.Dlaczego? W nagrodę za to, że to Ty go wprowadziłeś. Że zaprosiłeś do matrycy dobrego rekrutera, a on wpłynie na rozwój struktury i zyski firmy. Przykład: ja wprowadzam do matrycy Kazika, a Kazik zabiera się mocno do pracy i wprowadza od razu kolejną osobę i od tej właśnie osoby ja dostaję 50% tego co dostał Kazik.

Position Bonus – 5%- Position Bonus to 5% prowizji od każdego zakupu jaki dokonają poleceni w całej Twojej strukturze Matrycy 3 x 9. I tu nie ma znaczenia to, czy wprowadzisz tą osobę sam do matrycy czy „spadnie” Ci z góry od sponsora (super rzecz!).


Więcej szczegółów pisz na : [email protected] lub gg: 55398181

procesory: bitcoin , payza, perfect money, payeer,

Minimum do wypłaty: 
10 $.  Można wypłacić raz na 7 dni.https://www.theadsteamacademy.com/ref/pasekk
Odpowiedz
#2
Myślę, że w zupełności wystarczy wejście za 20$ Smile
U mnie na dniach zamykam 3 miejsca i kolejne osoby będą wpadać do moich poleconych, gdzie każdy z nas będzie miał zarobek Smile
Odpowiedz
#3
Pierwsza wypłata zlecona Smile
Zapraszam do zapisów. Im wcześniej, tym lepsza pozycja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości