Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] My24hourIncome
#1
Witam,
chciałbym poinformować o starcie nowego programu typu revshare dzięki, któremu możemy zarabiać przez internet.
Dlaczego my 24hourIncome?

1. Program jest bardzo mądrze budowany. Nie kusi populistycznie użytkowników jak największymi zyskami (po to, żeby upaść po kilku miesiącach) tylko stawia na stabilny długotrwały dochód.

2. Programy typu revshare mają ograniczoną żywotność, zazwyczaj 2-3 lata dlatego, żeby zarobić dzięki nim jak najwięcej warto do nich jak najwcześniej dołączać. Mimo, że wszystko wskazuje na to, że My24 będzie działał znacznie dłużej to i tak im wcześniej dołączymy tym więcej z niego ,,wyciągniemy". (My24 wystarował 21.08.2016)

3. Bardzo wiarygodny i transparentny właściciel- Drew Burton. Program w momencie startu miał 18 000 użytkowników, a w momencie zakładania temat (7 dni od startu programu) jest to już ponad 20 000 użytkowników co jednoznacznie świadczy o zaufaniu jakim w branży darzony jest Drew. Jest on również przedsiębiorcą bardzo transparentnym, użytkownicy o wszelkich zmianach są na bieżąco informowaniu za pomocą jego profili w mediach społecznościowych i prowadzonej przez niego facebook'owej grupy. Nikt piszący do Drew wiadomości prywatne nie pozostaje bez odpowiedzi. Zachęcam do zarejestrowania się w programie za pomocą mojego linku (oczywiście w zamian za to pełne wsparcie merytoryczne i pomoc przy wdrażaniu się w mechanikę My 24).  W razie pytań zapraszam do kontaktu [email protected]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości