Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] Hash-line
#1
Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale chciałbym wam zaprezentować stronę gdzie można naprawdę dobrze zarobić na kopaniu bitcoinów nie posiadając własnego sprzetu Smile


Hash-line 1GH/s Gratis na start

LINK DO REJSTRACJI:

Dostajemy 1 GHS na start.

Możemy kopać:
- BitCoin
- Dogecoin
- Litecoin

Minimalny depozyt
BitCoin - min: 0.0001
Litecoin - min: 0.1
DogeCoin - min: 10

Minimum do wypłaty:
0.002 BTC,
100 Doge,
0.1 LTC


Strona bardzo schludna i czytelna.


Kopanie bitcoinów z hash-line cloud mining – zarabiaj kilkaset złotych dziennie

Szybka kasa przez Internet

Tu nie ma błędu ani nikomu nie dodało się zero! Choć brzmi to jak bajka, takie stopy zysków są do zrobienia dzięki mądrym inwestycjom w kopanie Bitcoinów. Niżej pokażemy, iż owe 30% miesięcznie czy 400% rocznie to dość … konserwatywne i ostrożne kalkulacje zysków!
Jak działa Bitcoin? Na czym polega kopanie Bitcoinów?


Wydobywanie Bitcoinów (Bitcoin mining) polega na pomaganiu sieci w obliczaniu transakcji w zamian za wynagrodzenie czerpane z opłat za przesyłanie Bitcoinów między portfelami.

Dlaczego warto inwestować w Bitcoin mining ?

Obecnie Bitcoin przeżywa bardzo dynamiczny rozwój i międzynarodowe firmy inwestują w ten system ogromne pieniądze. Jak daleko może to pójść? Polecam ciekawy artykuł na temat prognozy wartości Bitcoina na przestrzeni przyszłych lat.
hash-line także dla niecierpliwych
Samodzielne wydobywanie Bitcoinów nie jest konieczne

W hash-line nie musimy kupować drogiego sprzętu obliczającego ani organizować kopania Bitcoinów samodzielnie. Firma umożliwia zakup udziałów w swoim wydobyciu, poprzez zakup jednostek uczestnictwa.
Możliwość wejścia nawet za bardzo małą kwotę

Co ciekawe, jest też oferta dla osób niezamożnych (albo zwyczajnie ostrożnych), które swoją przygodę z Bitcoinami chciałyby zacząć inwestując symboliczne kwoty. Można bowiem zakupić udziały za 10$ i patrzeć jak codziennie rośnie nam portfel o kilkanaście centów. Dopiero z czasem, przekonawszy się o tym że działa to zgodnie z założeniami, można pomyśleć o poważniejszej inwestycji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości