Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] Ermail
#1
Ermail jest serwisem, który teoretycznie umożliwia zarabianie na oglądaniu reklam. Bonus za rejestrację, wysokie stawki i dostępne ankiety wyglądają zachęcająco, a strona w internecie widnieje już dużo czasu. Każdy kto interesuje się zarabianiem przez internet dłuższy czas z pewnością się z nią spotkał, więc uznałem, że warto skrobnąć wątek na ten temat (od razu w scamie).

Strona dostępna jest jest w wielu językach, a rzekoma ilość zarejestrowanych użytkowników (ciężko zweryfikować czy liczba ta jest prawdziwa, choć wątpię) przekonuje wielu ludzi do zapisu i promowania strony bez sprawdzenia jej wiarygodności. Nie odstrasza nawet wysoki próg wypłaty (200zł), który ciężko spotkać w serwisach tego typu. Zbiera się pieniądze bardzo szybko w porównaniu z innymi, więc czemu rezygnować z zarabiania?

Problem zaczyna się w momencie, gdy zbliżamy się do kwoty 200zł... Przy stanie konta 190+ saldo konta przestaje rosnąć, a więc nie ma możliwości zlecenia wypłaty.

Mimo tego, że w internecie jest już długi czas to nie ma nigdzie dowodów wypłat, a komentarze ludzi zarabiających w tym serwisie są w większości negatywne. Pozytywne w zasadzie chyba tylko od osób, które jeszcze nie zbliżyły się do progu wypłaty.

Tak więc jest to typowy SCAM, który o dziwo dalej trzyma się i "działa". Odradzam jakiekolwiek rejestracje w tym serwisie, a tym bardziej promowanie strony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości