Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rockwall Investments
#1
Rockwall InvestmentsDlaczego akurat ta firma ?

-Firma istnieje od lipca 2017 roku

-możliwość zarabiania do 1.6% dziennie na pakietach INTEGRA

-możliwość zarabiania na kopaniu, nie mając pieniędzy na całą koparkę

-firma płaci tylko z realnych zysków

-Medialni właściciele( łatwy kontakt przez FB) Rafał Krakowiak i Wiktor Zajączkowski

Firma oferuje kilka możliwości zarobkowych:


-INTEGRA - passive invest

Integra jest to zlepek przeróżnych botów, algorytmów oraz metod kopania kryptowalut . Dzięki temu połączeniu można maxymalizować zyski z różnych źródeł w jednym momencie. Każdy zakupiony pakiet pracuje dla nas do momentu aż wypracuje 140% bądź 145% w przypadku planu PRO.

Jeśli nie dostaniesz 100% kwoty depozytu w przeciągu 250 dni, zwrócimy Ci różnicę tak abyś miał swoje 100%, a pakiet dalej będzie działał aż do osiągnięcia 140%/145%. Tak więc nie możesz tutaj stracić. Mamy 4 różne pakiety które różnią się szybkością wypracowanych zysków w przypadku Mini, Medium, Max oraz 5% większym zyskiem w przypadku pakietu PRO. Wszystkie pakiety będą aktywowane 5 dni od daty ich zakupu.

Zysk pakietu integra jest z :

– botów i algorytmów 35%

– kopania metodą POS 20%

– kopania metodą POW 20%

– Masternodes 17%

– kopanie POC 8%-Kopalnia ETH, ETC, UBQ, ZEC, DASH, FTO, BTC 

Można dokupić moc obliczeniową w każdbym momencie i możemy mieć nieskończoną ilość kontraktów na moc obliczeniową. Każdy zakup Mh/s jest ważny 730dni od daty zakupu kontraktu. Każdy pakiet zaczyna naliczać po 30 dniach od daty zakupu .

Dla każdej z powyższych kryptowalut są 3 progi cenowe w zależności od ilości kupowanej Mocy.

Np dla ETH:

1MH/s to 99MH/s Price for 1 MH/s - 28.00 $

100MH/s to 599MH/s Price for 1 MH/s - 27.00 $

600MH/s to 4000MH/s Price for 1 MH/s - 25.00 $-Matryce 3x3 - 11 róznych matryc (10$ - 12000$)

Zasada działania matryc jest prosta: wpisz 39 osób i tym samym zamknij matryce. Po zamknięciu matrycy dostajesz 20 krotność ceny matrycy. Aby otrzymywać prowizje,wypłaty i naliczenia należy posiadać matrycę za $25. Po zapełnieniu matrycy automatycznie dostajemy nową za darmo.-System Partnerski

Prowizje możemy otrzymać max z 5 linii. Początkowo będziemy mieć 5% tylko z 1 linii i nic więcej. W miarę promowania programu i powiększaniu naszego obrotu, powiększamy również nasze zyski z polecania aż do 8% / 4% / 4% / 2% / 2%. Powyższe prowizje tyczą się Miningu oraz Tradingu Kryptowalutami.


-MASTERNODY

MN Club to platforma dająca możliwość zautomatyzowanego stawiania masternodów bez możliwości pomyłki przy skomplikowanej konfiguracji serwera VPS i portfela lokalnego.

Masternody to alternatywny sposób na pozyskiwanie coinów. Sposób ten jest zbliżony do wydobywania metodą POS (Proof of Stake), jednakże w przypadku masternodów zdobyć można dużo więcej coinów niż w przypadku Proof of Stake. Co więcej, nie trzeba mieć nawet włączonego portfela, na który otrzymujemy coiny danej kryptowaluty. Posiadając konto na stronie Rockwall posiadamy również konto na platformie MN Club z tymi samymi danymi i tą samą strukturą ludzi. Aby jednak otrzymywać prowizję ze struktury należy jednorazowo opłacić aktywację konta co kosztuje $35.


REF: https://rockwall.investments/ref/hesperos

CZYSTY: https://rockwall.investments
Odpowiedz
#2
Zmiany w rockwall
Nowa grafika
Nowy latwiejszy panel klienta
Panel liderski
Nowe jezyki na stronie - Rosyjski itd

Rockwal on tour - czyli cykl spotkań wraz z prezentacją firmy. Zaplanowane są już 4 miasta na najbliższy miesiąc. Jeśli ktoś chciałby coś zorganizować to proszę pisać do firmy lub na FP.

Wprowadzenie nowych wartości shield, w pierwszej kolejności 150 i 200$.

Ze względu na zmianę prawa leasingowego w Polsce, plan "samochodowy" musi zostać prawnie dopięty - kwestia 2-3 miesięcy.

Nagród za zdobycie rangi, czyli nagrody motywacyjne za naszą pracę.

Wprowadzenie obowiązkowego KYC, czyli weryfikacji dowodem osobistym i zdjęciem pozbycie sie multikontNieletni po 16 roku zycia moga dzialac za zgoda rodzicow - tutaj jeszcze draza temat

- w planach pomoc innym sportowcom,
- rozważana jest własna fundacja
- własny sklep internetowy z gadżetami
- nadal trwają prawne regulacje z planem Estate (nieruchomości)
- na tą chwilę nie będzie żadnej własnej kryptowaluty
- planowane są cykliczne terminy webinarów i prezentacji firmy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości