Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premia 50 zł do pierwszego przelewu poprzez Azimo
#1
Azimo to aplikacja pozwalająca na prawie bezkosztowy transfer środków pomiędzy kontami w różnych krajach, dodatkowo oferująca kursy walutowe rodem z Revoluta. Wiarygodność zapewnia licencja FCA i chociażby inwestycja polskiego funduszu MCI Capital. 

W aktualnie trwającej promocji osoba rejestrująca się z kodem polecającym otrzyma 50 zł zniżki na zlecenie przelewu MWZ 500 zł. 
Prościej mówiąc - płacimy 450 zł za przelew na kwotę odpowiadającą 500 zł. Pierwsze dwa transfery są gratis, więc nie poniesiemy żadnych opłat. 

Rejestrujemy się w Azimo (koniecznie korzystając z kodu polecającego !!! EWAC50 !!!

Do obsługi przelewu (jego otrzymania) polecam kantor walutowy, np. alior lub konta Revolut. 
Przelew wykonamy z dowolnej polskiej karty na konto w funtach Revoluta. Podajemy Azimo dane nadawcy i odbiorcy, korzystamy z kodu polecającego i wybieramy odpowiednią promocję. 450 zł płacimy kartą, a Azimo przeliczy to bezstratnie na funty.

Po wpłynięciu przelewu do Revoluta możemy powrotnie wymienić otrzymane funty (równowartość 500 zł) i wykorzystać je jak chcemy. 

Polecający również otrzymuje 50 zł do wykorzystania w Azimo. 

Przy rejestracji już po padaniu adresu mail pojawia się dalsza część formularza gdzie podaje się kod polecenia - aby poprawnie zadziałał kod należy wcześniej potwierdzić adres mail - w otrzymanym mailu.. !!
link do strony azimo.com/pl

Każdy, kto kiedykolwiek wysyłał pieniądze zza granicy wie, że może to trochę kosztować. W szczególności jeśli robimy to poprzez bankowość internetową. Koszty takich przelewów to z reguły kwoty kilkudziesięciu złotych oraz 3-4 dni oczekiwania na zaksięgowanie pieniędzy w polskim banku. Tak było do tej pory...Azimo to serwis, który umożliwia naprawdę szybkie i tanie przelewy międzynarodowe. Przelew zlecony do godziny 15 (czasu londyńskiego), to gwarancja otrzymania pieniędzy na polskim koncie jeszcze tego samego dnia. Nie chcę się chwalić, ale moje przelewy (z duńskiego konta na ING lub mBank) mam średnio w ciągu 30 minut. Również sam kurs wymiany z jednej waluty na drugą jest na poziomie najlepszych dostępnych u konkurencji. Prowizje za wysyłkę przelewu również są bardzo tanie (około 5 złotych). Jednak według mnie jedną z najważniejszych cech jest możliwość zlecenia przelewu bezpośrednio przy użyciu karty kredytowej lub debetowej. Wystarczy wpisać dane z karty i potwierdzić zlecenie przelewu. Nie trzeba się logować do bankowości internetowej. Jeśli w Azimo mamy już zdefiniowanego odbiorcę, to kwestia wysłania przelewu to zaledwie 2 minuty. 


Azimo oferuje również fajny system partnerski, gdzie obie strony otrzymują po 50 złotych. Pieniądze te można wykorzystać na opłaty za przelewy w przyszłości przy użyciu Azimo. Premia zostanie naliczona w momencie, gdy polecony wykona transfer na minimum 500 złotych (lub ekwiwalent w innej walucie).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości