Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
N26 - Łatwe 15 euro (ok 65 zł) na start przy założeniu konta w aplikacji
#1
Dla tych z Was co chętnie używają takich aplikacji jak Monese lub Revolut (i nie tylko), przedstawiam atrakcyjną konkurencję i alternatywę. Oczywiście nowicjuszom też radzę otworzenie konta w aplikacji N26. Pod wieloma względami jest to aplikacja podobna lub lepsze od Revolut.


Aplikacja to wirtualne konto bankowe RENOMOWANEJ I LEGALNEJ FIRMY - WIRTUALNEGO BANKU NIEMIECKIEGO N26. Wiarygodna firma i apka, więc nie ma żadnych obaw o swoje dane..
Apka tak jak Revolut do płatności w obcej walucie. Za darmo otrzymuje się kartę płatniczą. miła i łatwa w obsłudze apka.

Proces rejestracji od niedawna bardzo ułatwiony i prosty- standardowo wykonuje się zdjęcie swojej twarzy i dokumentu.
Po kilku dniach konto jest zweryfikowane i czeka się kolejne kilka dni na swoją kartę płatniczą (przyjdzie pocztą za darmo).


A TERAZ NAJLEPSZE - PRZY ZAŁOŻENIU KONTA Z POLECENIA OTRZYMUJE SIĘ 15 EURO ZA DARMO NA START - OKOŁO 65 ZŁ!!

Wystarczy podać kod polecenia - dominikc2967 - jest to ważne aby otrzymać wspomniane 15 euro dla nowego konta!

Środki pojawią się gdy po raz pierwszy zasilimy konto i wydamy kartą 15 euro - można wydać w necie 15 euro lub nawet wypłacić z bankomatu i też wam zaliczy jako transakcja! [Obrazek: biggrin.gif]
Po wydaniu 15 euro otrzymuje się 15 euro na saldzie konta do wypłacenia lub wydania na zakupy [Obrazek: biggrin.gif]

Zasilenie konta poprzez przelew bankowy, tj. można przelać ze swojego konta walutowego lub poprzez kantor walutowy. Jest to zwykły przelew (numer konta IBAN z początkowym znakiem DE, numer jest widoczny w aplikacji, każdy ma swój indywidualny numer)

W skrócie:
1. N26 to aplikacja finansowa, podobna do popularnego Revolut czy Monese - wymaga kilku danych.

2. Aby otrzymać 15 euro przy rejestracji należy podać kod zaproszeniowy - będzie mi miło, jeśli podasz mój: dominikc2967 (po 15 euro dla obu osób) 

3. Następnie należy doładować konto N26 kwotą co najmniej 15 euro, aby następnie móc wydać kartą minimum 15 euro płacąc nią normalnie lub wypłacając min. 15 euro z bankomatu.

4. 15 euro zostanie dodane po spełnieniu powyższych warunków. Wtedy można przelać wszystkie pieniądze z powrotem lub wydać je... 

link do apki: https://play.google.com/store/apps/detai...26.android
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości