Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MONESE - APLIKACJA JAK ROVOLUT- 5 funtów na start
#1
Przedstawiam wam bardzo fajną aplikację do płatności w walutach obcych, z możliwością zamówienia plastikowej karty walutowej dostarczonej pod wskazany adres. Apka umożliwia przesyłanie pieniędzy, płatności kartą, zarządzanie wpływami, itp. Menu w j. polskim dostępne.
Dodatkowo przy polecaniu znajomym możemy na tym zarobić - osoba która przy rejestracji konta poda kod polecający otrzyma na konto apki 5 funtów! przy pierwszym zasileniu konta kwotą min 10 funtów. Można wszystkie środki od razu wypłacić na swoje konto bankowe i jesteśmy do przodu Smile
Jest to bezpieczna i sprawdzona firma, konkurująca z aplikacją Revolut (Ci co znają to wiedzą o co chodzi).
Kod polecający to: 6YL3B953 - TYLKO Z KODEM OTRZYMUJEMY GRATISOWE 5 FUNTÓW - DOPIERO PO PIERWSZYM ZASILENIU KONTA 10 FUNTAMI KTÓRE OD RAZU MOŻEMY WYPŁACIĆ!

WARTO SIĘ POBAWIĆ W TO DLA 5 FUNTÓW GRATISOWYCH :0

1. Monese to aplikacja finansowa, podobna do popularnego Revolut, więc siłą rzeczy będzie od Was wymagać sporo danych. Ma 0.5 mln pobrań w Google Play i w UK działa już dłuższy czas, więc uważam, że nie ma podstaw do obaw.

2. Przy rejestracji należy podać kod zaproszeniowy 6YL3B953 (£5 dla zapraszanego i £10 dla zapraszającego). 

3. Żeby dostać darmowe £5 należy doładować konto Monese kwotą £10. Jeśli użyjecie konta lokalnego w funtach dostępnego w Revolut, zrobicie to bez prowizji, a przelew dotrze w ciągu 3 godzin. Przy innych sposobach doładowania (np. kartą) należy spodziewać się mniejszych lub większych prowizji.

4. Po otrzymaniu £5 (lub w dowolnym innym momencie) możecie przelać pieniądze z powrotem. Ponownie, bezpłatnie i najszybciej wyjdzie przelew na konto w funtach w aplikacji Revolut.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości