Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MONESE - APLIKACJA JAK ROVOLUT- 15 funtów na start !! (OK 75 ZŁ)
#1
Przedstawiam wam bardzo fajną aplikację do płatności w walutach obcych, z możliwością zamówienia plastikowej karty walutowej dostarczonej pod wskazany adres. Apka umożliwia przesyłanie pieniędzy, płatności kartą, zarządzanie wpływami, itp. Menu w j. polskim dostępne.
Dodatkowo przy polecaniu znajomym możemy na tym zarobić - osoba która przy rejestracji konta poda kod polecający otrzyma na konto apki 15 funtów! przy pierwszym użyciu karty monese za dowolną kwotę!!  Można wszystkie środki od razu wypłacić na swoje konto bankowe i jesteśmy do przodu [Obrazek: smile.png]
Jest to bezpieczna i sprawdzona firma, konkurująca z aplikacją Revolut (Ci co znają to wiedzą o co chodzi).
Kod polecający to: DOMIN961- TYLKO Z KODEM OTRZYMUJEMY GRATISOWE 15 FUNTÓW - DOPIERO PO PIERWSZYM UŻYCIU KARTY DOSTAJE SIĘ 15 FUNTAMI KTÓRE OD RAZU MOŻEMY WYPŁACIĆ!

WARTO SIĘ POBAWIĆ W TO DLA 15 FUNTÓW GRATISOWYCH :0

1. Monese to aplikacja finansowa, podobna do popularnego Revolut, więc siłą rzeczy będzie od Was wymagać sporo danych. Ma 0.5 mln pobrań w Google Play i w UK działa już dłuższy czas, więc uważam, że nie ma podstaw do obaw.

2. Przy rejestracji należy podać kod zaproszeniowy-- DOMIN961 -- (£15 dla zapraszanego i £15 dla zapraszającego). 

3. Żeby dostać darmowe £15 należy ZAMÓWIĆ KARTĘ MONESE (PRZEZ APLIKACJĘ - DARMOWE WYDANIE I PROWADZENIE KARTY!) NASTĘPNIE ZASILIĆ KONTO ABY MIEĆ ŚRODKI DO PIERWSZEJ PŁATNOŚCI KARTĄ MONESE. Jeśli użyjecie konta lokalnego w funtach dostępnego w Revolut, zrobicie to bez prowizji, a przelew dotrze w ciągu 3 godzin. Przy innych sposobach doładowania (np. kartą) należy spodziewać się mniejszych lub większych prowizji.

4. WYKONAĆ JEDNĄ ! DOWOLNĄ ! TRANSAKCJĘ KARTĄ MONESE - ZAPŁACENIE KARTA MONESE NA DOWOLNĄ KWOTĘ

5. Po otrzymaniu £15 (lub w dowolnym innym momencie) możecie przelać pieniądze z powrotem. Ponownie, bezpłatnie i najszybciej wyjdzie przelew na konto w funtach w aplikacji Revolut.

JEST TO LIMITOWANA OFERTA NA OTRZYMANIE 15 FUNTÓW ZA ZAŁOŻENIE KONTA Z POLECENIA !! KOD DOMIN961
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości