Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mentoring i nie tylko
#1
Witam was wszystkich ! Nazywam się Michał Wyszyński i przyszła pora na moją ofertę "mentoringu" mimo, że bardzo nie lubię tego słowa to w tym temacie go użyje.

Zarabianiem w internecie zajmuję się od dawna, ale tak naprawdę dopiero w 2014 roku poznałem ludzi, którzy mnie konkretnie wprowadzili w temat zarabku online. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie albo jesteś początkującym w tego rodzaju biznesach to zapraszam do współpracy. Są takie osoby, które zarabiają w sieci, ale bez parnerów biznesowych  – w takim przypadku mogę pomóc w reklamie. Również w przypadku sklepów internetowych czy blogów.

Należę do grupy znanych marketerów w Polsce, zajmujemy się takimi inwestycjami jak np. rynek diamentów, bitcoin, Revshare . Oczywiście nie ma mnie na okładkach magazynów o marketingu, ale niektóre osoby z naszej grupy już na nich były. Mam nadzieję, że i ja się kiedyś tam znajdę. Do naszej grupy dostać jest się bardzo łatwo ponieważ mamy pewną misję. Więcej szczegółów będę podawał na prv.

Oferujemy:
- Wsparcie praktycznie 24/7
- Szkolenia, webinary ( Dostępne tylko na grupie), wspólne wyjazdy oraz spotkania szkoleniowe tylko dla ludzi z grupy
- Rozwój osobisty
- W przypadku moich projektów, w których ja działam również materiały do promocji biznesu.

Czego oczekujemy od partnerów biznesowych?
- Zaangażowania
- Kreatywności i zero wymówek
- Wielu wzlotów i upadków bo bez tego nie ma sukcesu
- Trochę samodzielności w tym co można zrobić samemu

Uwaga!! Kontakt znajdziecie na blogu michalwyszynski.pl  Proszę o nie spamowanie tego tematu. Tutaj nie mam zamiaru wchodzić w żadne dyskucje oraz odpowiadać na pytania. Rezultaty jakie osiągniesz zależą tylko od Ciebie.

Dla początkujących mam również oferty bez wkładu finansowego oraz mogę podesłać materiały, które się przydają w promocji biznesu oraz reklamie. Projekt ten prowadzę indywidualnie tylko i wyłącznie dla osób zielonych i tutaj odpowiadam tylko na konkretne pytania. Dodam też, że w tym przypadku na zarobek można liczyć po kilku miesiącach. Niestety reklama kosztuje, a jak wiadomo początkujący bez wkładu na reklamę nie mają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości