Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestowanie
Aktualnie to najlepiej inwestować chyba w kryptowaluty
Odpowiedz
(14-09-2017, 21:11)tromis44 napisał(a): Aktualnie to najlepiej inwestować chyba w kryptowaluty

Hej, też zaczęłam interesować się tematyka kryptowalut i planuję zacząć w nie inwestować. Na początek niewielkie kwoty, z czasem może większeSmile Na początek chce kupić trochę BTC. Słyszałam o https://buycoinnow.com. Z tego co widzę na stronie internetowej mają całkiem niskie fee ( 4,99%) i możliwość płatności kartą Visa lub MasterCard co dla mnie jest istotne. Korzystał może ktoś już z podobnego narzędzia do kupna BTC?
Odpowiedz
ja inwestuje w kryptowaluty a co wy o tym sądzicie?
Odpowiedz
(26-05-2015, 21:34)jerry napisał(a): W co inwestujecie swoje pieniądze? Lokaty, obligacje, a może fundusze inwestycyjne?? Co według Was może przynieść największy zysk?

Ja inwestuję pieniądze zarówno w takie finansowe środki jak konta, lokaty i oprócz tego zainwestowałam w jedną z form ubezpieczeń.Według Mnie największy zysk przynoszą lokaty terminowe , odnawialne lokaty i ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia dotyczące funduszy inwestycyjnych.Chociaż mogę z drugiej strony również stwierdzić, źe lokaty w bankach niestety w większości nie posiadają stałego oprocentowania, tzn. nie zwiększają się o taką samą ilość procent np. z miesiąca na miesiąc.
Oczywiście jest to kłopotliwe , gdyż  tak po prostu patrząc z punktu widzenia klienta to taka rzecz jak brak stałego oprocentowania lokat jest denerwujący.Bo jak wiadomo, każdy by chciał, aby zarobić jak najszybciej i jak najwięcej w krótkim okresie czasu.
Nie wydaje  mi się z drugiej strony, by oprocentowane konta były tym razem złym wyborem, gdyż tak naprawdę nic na tym nie stracę, są te oto oprocentowania na konta dość korzystne z punktu widzenia przybycia zysku. Rolleyes
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości