Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestowanie
#1
W co inwestujecie swoje pieniądze? Lokaty, obligacje, a może fundusze inwestycyjne?? Co według Was może przynieść największy zysk?
Odpowiedz
#2
Lokata dość pewna chociaż zysk niewielki Wink
Odpowiedz
#3
A ja zaroponuje inwestowanie u Siebie tj
Na rynek Polski wchodzimy z nowym produktem:
Inwestycja z zyskiem 10% dziennie ( zysk jest bezpieczny zapisany w umowie) realnie można wyciągnąć do 40% z kwoty kapitału na dzień.
Co tydzień wysyłamy informację o wielkości wygenerowanego zysku
Co miesiąc przesyłamy na wskazane konto bankowe lub przekazem pocztowym zysk pomniejszony o 15% - naszego wynagrodzenia
Wpłata na inwestycję zabezpieczona jest umową cywilno prawną oraz wekslem jaki wypisujemy na rzecz wpłaconej kwoty powiększonej o miesięczny zysk.
Wpłata jest jednorazowa - jeśli ktoś chce zarabiać więcej wpłaca innę kwotę mniejszą lub większą.
W przypadku rozwiązania umowy zwracamy kwotę jaką klient wpłacił razem z zyskiem wygenerowanym do dnia rozwiazania umowy.
Jeśli kogoś zaciekawiło zapraszam do kontaktu [email protected]
Odpowiedz
#4
Ja inwestuję na My Paying Ads: https://www.mypayingads.com/index.php?ref=69953
oraz na HQ Revshare: https://hqrevshare.com/?r=Marek.
150 % zwrotu po 35 lub 45 dniach.
Polecam Smile
Odpowiedz
#5
Moj sprawdzony system to Poker Automatics , za zalozenie konta 1000 $ bonus, nie mozna wyplacic bonusa, ale profit tak.mozna bez problemu zalozyc 2 albo 3 konta. Ja mam 3 gram na trzecim i dostaje prowizje z trzeciego konta na pierwszym i drugim konto . minimum 30$ wplaty ktorej dokonujesz na 3 konto. moje perwsze i drugie jest pasywne ale mozesz tez wplacic na 1 i 2 i grasz na trzech. wyplatty co tydzien
https://pokeram.com/?ref=Gadiprofit77

druga investycja, 100% pewna to investycje na karaibach, w produkcji kakao,kawa,aloe vera, pozyczki dla malych firm. Mozlwosc aktywnej albo pasywnej investcji.Wiele opcji, z rejestracja i anonimowe.minimum investycja 100$ 15% odsetki mesieczne.minimum 3 miesieczna investycja.firma dunska operujaca na rynku Republiki Dominikanskej, kontakt mozliwy w jez.Polkim,dunskim,angielskim,hiszpanskim dominicaninvestment.tk
Odpowiedz
#6
Ja przeważnie w RevShare chyba, że trafia się dobra oferta Smile
Odpowiedz
#7
Wiele rzeczy może przynieść zysk ale należy brać również pod uwagę ryzyko. Z funduszami raczej ciężka sprawa. Da się - oczywiście ale trzeba mieć szczęście i wiedzieć co się robi. Ja osobiście poleciłbym programy typu revshare. Dywersyfikacja - ulokować kasę w kilku programach. W miarę bezpiecznie i kilka % dziennie wpada Smile
Odpowiedz
#8
(26-05-2015, 21:34)jerry napisał(a): W co inwestujecie swoje pieniądze? Lokaty, obligacje, a może fundusze inwestycyjne?? Co według Was może przynieść największy zysk?

Ja inwestuje z Atlantic Global za pośrednictwem Questry. . Szczegóły?
Hiszpańska firma Questra Holdings, która działa na rynku IPO (Initial Public Offering), czyli pierwszej oferty publicznej akcji.
Aktualnie zaczyna ona mocno wkraczać na rynek Polski. Oprócz podmiotów z którymi współpracuje już od 2009 roku (w swoim portfolio firma ma współpracę z takimi gigantami jak Tesla, Alibaba, Facebook) pozyskuje prywatnych inwestorów, którym w zależności od wielkości portfela inwestycyjnego wypłaca TYGODNIOWO gwarantowane 4-6% zysków.
Najmniejsza kwota inwestycji to juz 90 euro.
Firma posiada również bardzo rozbudowany program partnerski dzięki czemu dostajemy wysokie bonusy od firmy(1000 euro)
https://questraworld.es/partner=P09201472179170


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
Ja od mniej więcej 1,5 roku inwestuję w pożyczki prywatne i bardzo sobie chwalę. Przez lata zawracałem sobie głowę wszelkiego rodzaju lokatami, z których tak naprawdę niewiele miałem; każdy wie jak to wygląda - bank da minimum zysku, niestety. Trochę mnie to zaczęło denerwować, bo pieniądze nic konkretnego z siebie nie dawały, a ja jednak wolałem, by zaczęły w jakiś sposób dla mnie "pracować". Nie bardzo wiedziałem w jaki. Minęły długie miesiące zanim zdecydowałem się na social lending, bo też różne opinie o nim słyszałem. A to, że niewiarygodny, a to że mało bezpieczny, a to że lichwa. Bzdura. Słuchajcie, takie rzeczy zwykle mówią ci, którzy na ten temat zielonego pojęcia nie mają. Wszystko zależy od tego GDZIE się inwestuje w takie pożyczki. Jeśli platforma przyciąga bankrutów i złodziei to wiadomo, że można na samym początku założyć, że pojawią się problemy. Jeśli z kole dokona się odpowiedniego wyboru to można spać spokojnie i nie martwić się o swoje pieniądze. Sęk w tym, by pożyczkobiorcy byli uczciwymi ludźmi, którzy pożyczają z zamiarem oddania, a nie wyłudzenia. Dlatego wybrałem CapitalClub, bo moim zdaniem to jedyna taka platforma, która daje mi pewność, że moje pieniądze będą bezpieczne. Jako inwestor działam tam już dość długo, zarabiam baaardzo zadowalające kwoty i cieszę się, że zdecydowałem się na taką metodę. Moje pieniądze nie marnują się na lokacie, wpłaty wpływają regularnie, nikt mnie nie oszukuje. Może to jest z jednej strony sprawą tego, że udzielam pożyczek tylko firmom, które mają założone cele i do nich dążą, chcą się rozwijać. A może również dlatego, że CapitalClub weryfikuje pożyczkobiorców i dokładnie sprawdza czy będą w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę. W każdym razie polecam.
Odpowiedz
#10
CZeść wam ja osiągam spore zyski jeden z moich projektów przynosi mi 50% w 30 dni inny 50% w 38 dni lub 14% w 35 dni to w przypadku Recyclixa . Chętnych zapraszam do współpracy, proszę pisac tu na forum wiadomości prywatne Skype marolonek marolonek lub GG 61421387 wyjaśnie wszystko. Jesli wchodzisz do mojego zespołu od A do Z prowadzę za rękę. . Pzdr Serdecznie .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości