Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hosting MyDevil.net program partnerski, środki na hosting, wysoka prowizja
#1
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym programie partnerskim hostingu MyDevil.net.
Osoba która skorzysta z Twojego kodu polecającego otrzymuje 50% zniżki na pierwszy okres ważności usługi (nie wliczając okresu testowego, przy nim na drugi okres).
Ty otrzymujesz 50% jej pierwszej wpłaty za pierwszy okres usługi (nie wliczając okresu testowego, przy nim na drugi okres) oraz 10% jej następnych wpłat za następne okresy ważności.

Informacje o naszej ofercie (w tym wymienione wiele technologii które wspieramy) znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie:
https://www.mydevil.net/

Zebrane środki w formie wPLN możesz wykorzystać na usługi oferowane przez naszą firmę. Więc możesz zapewnić sobie profesjonalny hosting jak i usługi dodatkowe bez żadnych opłat z tego wynikających http://zarabiam.com/images/smilies/smile.gif

50% zniżka jak i prowizja wynika z aktywnej obecnie promocji "Zyskaj więcej na polecaniu MyDevil.net" która trwa do 30.04.2018 godziny 23:59. Po tym czasie 50% zniżka za pierwszy okres usługi jak i prowizja dla właściciela kodu polecającego za skorzystanie z jego kodu polecającego obniżona jest do standardowej wartości 20%.

Nasza oferta:
https://www.mydevil.net/oferta.html

Regulaminy:
Promocja "Zyskaj więcej na polecaniu MyDevil.net":
https://www.mydevil.net/regulaminy,20.html
Regulamin programu partnerskiego:
https://www.mydevil.net/regulaminy,4.html
Odpowiedz
#2
Przypominamy, że promocja na wyższą prowizję kończy się już jutro o 23:59.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości