Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
HitClickFlow
#1
Zapis poprzez link: https://hitclickflow.com/?r=tokirium

Warty uwagi młody bux, bardzo podobny do Neobuxa. Zarabiamy na kilka sposobów:
 • Klikanie klików - Daily Ads, Express Ads, Explorer Ads, rzadziej pojawiają się Extended Ad, Standard Ad, Mini Ad, Micro Ad, Fixed Ads. Dzienny zarobek ok. 4-5 centów.
 • rented refferals - wynajęci poleceni. Najmniejsza paczka 3 rr kosztuje $0.60. Można przedłużać o określony okres lub włączyć autopay (tak samo jak w Neobuxie i ceny nawet podobne). Za kliki rr otrzymujemy stawki $0.005 i $0.01, ale tylko za Daily Ad, Standard Ad i Extended Ad, więc praktycznie tylko za 4 Daily Ads dziennie. Poleceni klikają nawet lepiej niż w Neobuxie, bo codziennie, z AVG średnio 1,60, więc da się na nich zarobić (nawet przy włączonym Autopay). Można oczywiście kupować poleconych z zarobków (przerzuconych do purchase balance), ale szybciej zarobi się kupując od razu większą partię poleconych za środki zewnętrzne.
  W przypadku korzystania z autopay trzeba pamiętać o zasilaniu purchase balance, bo gdy wyczerpią się środki to nie zostaną automatycznie pobrane z głównego konta i autopay nie przedłuży poleconych. Można oczywiście ręcznie przerzucać zarobki z głównego konta na purchase balance jak również zasilać go środkami zewnętrznymi.
 • program partnerski - za bezpośrednich poleconych prowizje $0.0005-$0.010 (Daily Ad, Extended Ad, Standard Ad). Oprócz tego otrzymujemy $2 za każde upgrade poleconego i 5% prowizji za kupna reklam.
  Aby otrzymywać prowizję z poleconych oraz rr trzeba codziennie klikać 4 reklamy Daily Ads.
Można kupić upgrade Premium ($79) i Ultimate ($690) na rok, co daje nawet 2 razy wyższe stawki za większość reklam i prowizji oraz różne inne korzyści.

Minimalna wypłata kolejno $4, $6, $8, $10, po upgrade $4. Na razie nie są instant - realizacja do 7 dni. Dostępne procesory:

[Obrazek: paypal.png] [Obrazek: neteller.png] [Obrazek: payza.png] [Obrazek: pm.png] [Obrazek: bitcoin.png] [Obrazek: stp.png] [Obrazek: advcash.png] [Obrazek: payeer.png]

Serwis wciąż się rozwija, więc mogą zmieniać się niektóre stawki i pojawiać nowe możliwości zarobkowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości