Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitwala - 30€ na start - system poleceń
#1
witam oto promocja na zyskanie łatwych 30 euro za założenie konta w Bitwala.. oraz dalsze polecanie apki i zgarnianiu po 30 euro dla obu stron! [Obrazek: smile.gif] - kasa od razu po otrzymaniu do wypłacenia na swoje konto - firma sprawdzona - podobne promocje były przez 1 dzień i wypłacają bonus!

Bitwala to niemiecki projekt, pierwsze konto bankowe blockchain, zintegrowane z portfelem Bitcoin. W ofercie posiadające również kartę debetową. Wcześniej mieli już 2 promocje na CyberMonday i z okazji dodania kryptowaluty ETH...


Dziś ruszyli z programem poleceń.
Po zarejestrowaniu się z reflinku i dołączeniu do Bitwali otrzymujemy 30€ na start.

Aby otrzymać bonus 30 euro wymagany jest link/ kod polecenia..

30€ otrzymują obie strony. Program poleceń będzie trwał do 13 lutego.

Bitwala to niemiecki projekt, pierwsze konto bankowe blockchain, zintegrowane z portfelem Bitcoin. W ofercie posiadające również kartę debetową.
Bitwala oferuje normalne konta bankowe w walucie Euro z niemieckim IBAN, w połączeniu z "krypto portfelem" Bitcoin (możecie przechowywać kryptowaluty na zwykłym koncie bankowym). Konta są dostępne dla wszystkich obywateli Unii Europejskiej, pełna rejestracja online zajmuje ok 15min z przygotowanymi dokumentami do weryfikacji.


Wymagania:

- Obywatelstwo unijne (np. polskie)
- Ważny dokument tożsamości (polski dowód osobisty lub paszport)
- ukończone 18 lat
- wydrukowany rachunek (prąd/woda/gaz/internet/rachunek bankowy) nie starszy niż 3 miesiące, na którym widnieje wasze imie, nazwisko oraz adres zamieszkania. Rachunek musi być wydrukowany ponieważ musicie go pokazać na kamerce podczas weryfikacji waszej tożsamości - opis poniżej.

Przebieg weryfikacji:

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na smartfona, trzeba wypełnić dane osobowe. Po zakończeniu tego etapu nastąpi połączenie przy użyciu kamerki w telefonie (lub laptopie) z serwisem weryfikującym (IDnow). Wymagana minimalna znajomość języka angielskiego. Nastąpi połączenie z pracownikiem i poprosi on nas o pokazanie swojej twarzy, wykona nam zdjęcia, następnie trzeba pokazać dokumenty na kamerce wykonując instrukcje pracownika IDnow. Jest to krótki proces, natomiast minimalna znajomość angielskiego jest wymagana, ponieważ pracownicy IDnow posługują się głównie językiem angielskim.


Razem z kontem możecie zamówić przez aplikacje darmową kartę Mastercard
- darmowe przelewy
- brak prowizji w bankomatach
- brak prowizji przy płatnościach w obcych walutach


Konto jest całkowicie darmowe. Poza tym że możecie zdobyć w ten sposób swoje pierwsze Bitcoiny (za darmo), uważam ze jest to spoko opcja na wyjazdy wakacyjne do państw operujących w walucie Euro. Pod tym linkiem znajdziecie pełen cennik prowizji: bitwala.com/sta…pdf

Jeśli nie zależy wam na samych Bitcoinach, można je wymienić na gotówkę w panelu aplikacji, i użyć karty w polskim bankomacie żeby wypłacić sobie te 30,00 EUR w złotówkach.


(obie strony dostają po 30 euro)

zachęcam śmiało działać - sam zakładałem tam konto - weryfikacja poprzez wideo rozmową np po angielsku - bardzo łatwa i szybko - sama przyjemność


link polecenia: https://app.bitwala.com/r/0TsjEMGi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości