Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitbond.com - program afilijacyjny
#1
Witam serdecznie,

z tej strony Maciek z firmy Bitbond. Nasza firma zajmuje się pożyczkami społecznościowymi (peer-to-peer) w bitcoinach. Działamy w skali globalnej.

Chciałbym Wam przedstawić naszą ofertę afiliacyjną. (https://www.bitbond.com/affiliate)

Każdemu posiadaczowi swojego serwisu lub bloga, oferujemy nasz baner z programem partnerskim, na którym zarabia się otrzymując prowizję za każdego przyprowadzonego do nas użytkownika.

Bardziej szczegółowo - nasza platforma składa się z 2 typów użytkowników.

1) Pożyczkobiorcy - jeśli za pomocą banera, zarejestruje się u nas pożyczkobiorca, którego pożyczka zostanie sfinansowana, otrzymuje się 20% prowizji z opłaty, którą musi on zapłacić za otrzymanie pożyczki. (Jest to od 1% do 3% od kwoty pożyczki, w zależności od długości jej trwania)

2) Inwestorzy - jeśli poprzez baner, zarejestruje się u nas inwestor, otrzymuje się 30% prowizji z tej samej opłaty, którą uiszcza pożyczkobiorca.

Przykład:
1) Załóżmy, że w pożyczkę 12 miesięczną o wysokości 10 BTC (bitcoin) zaangażowany jest zarówno inwestor, jak i pożyczkobiorca zarejestrowani przez baner.
2) W takim przypadku (12-miesięczna pożyczka) opłata za udzielenie pożyczki wynosi 2% (0,2 BTC)
3) Osobie zaangażowanej w nasz program afiliacyjny należy się z tego 50% (20% ze strony pożyczkobiorcy i 30% ze strony inwestora).
4) Daje to razem 0.1 BTC, czyli na dzień dzisiejszy ok. 235 zł.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

Pozdrawiam!  Wink
Pojawił się również artykuł o nas na stronie bitcoin.pl. Zachęcam do zapoznania się.

http://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/1313...-bitcoinie
Odpowiedz
#2
Hej, sama od niedawna intersuje się tematyką kryptowalut i chce zacząć na nich zarabiać. Na początek planuje zacząć inwestować niewielkie kwoty. Chce kupić BTC. Znajmomy polecił mi https://buycoinnow.com/. Można tam płacić kartą kredytową co jest dla mnie dość istotne oraz dość prosty proces rejestracji. Wydaje się być ok. Chyba spróbuje Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości