Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 funtów premii dla obu stron za wykonanie darmowego przelewu TransferGo
#1
oferta podobna do azimo - tutaj za wykonanie pierwszego przelewu otrzymujemy aż 10 funtów!

TransferGo to pośrednik zajmujący się międzynarodowym transferem pieniędzy. Sprawdzona firma, działa od 2012 roku z UK. TransferGo jest licencjonowaną instytucją płatniczą, działającą na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz nadzorowaną przez brytyjski Urząd Skarbowy. 
Serwis dostępny jest w języku polskim, posiada polski support oraz polskie konta bankowe (przelew premii możecie zlecić w złotówkach). 
Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie jednego przelewu, który na dodatek jest darmowy! 
Przy przelewie pomocne może być N26, Revolut lub dowolne konto walutowe, np. aliora.

Aby otrzymać 10 funtów należy wykonać przelew na konto kogoś znajomego (na przykład na konto w N26), po czym otrzymacie 10 funtów (około 50 zł) premii jako poleceni. Premia będzie udostępniona do wypłaty w ciągu 5 dni roboczych od momentu dotarcia środków.
TransferGo ma prawo poprosić o zweryfikowanie konta (np wysyłkę skanu/zdjęcia któregoś z dokumentów). Numer konta walutowego musi posiadać numer IBAN zaczynający się od innych liter niż PL, czyli np. GB. Przelew na konto walutowe założone w polskim banku, nie zapewni uzyskania premii.

Aby zdobyć nagrodę o równowartości 10 funtów, wystarczy, że wykonacie przelew na kwotę o równowartości 50 funtów. 
Możecie dalej sami polecać!
Premia o równowartości 10 funtów zostanie Wam przyznane, jeśli polecony wykona przelew międzynarodowy na minimum 50 funtów (lub równowartość tej kwoty w innej walucie) w ciągu 6 miesięcy od rejestracji z waszego linku. 50 funtów może stanowić jeden przelew lub sumę kilku mniejszych przelewów. Premia wypłacana jest w ciągu 5 dni roboczych. Przed wypłatą środków, TransferGo może poprosić Was o weryfikację tożsamości poprzez wysłanie skanu jednego z dokumentów ze zdjęciem.

Kod polecający to pepperrules lub bezpośrednio przechodząc z linku http://trgo.co/pl/r/pepperrules


wtedy należy u góry po prawej zarejestrować się klikając zielony przycisk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości