Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zarfund] 128 BTC w 60 dni
Heart 
Matryca 2x6 z użyciem BTC, wykorzystuje portfel blockchain do transakcji które od razu wpadają do sponsora a nie do programu.
Kasa nie leci przez program tylko bezpośrednio na portfel użytkownika.
Brak fałszywych transakcji. Ciężko tutaj o scam.
[Obrazek: db09789faaa4b.jpg]
Należy po wpłacie przesłać bash transakcji w odpowiednim do tego polu

KRÓTKI OPIS SYSTEMU
ZarFund to matryca dwójkowa. Kolejno poziomy poleceń to 2, 4, 8, 16, 32, 64 osób. Jedyna inwestycja w program to 0,03 BTC.
Na dziś dzień to około 70 zł przy kursie 2330 zł za 1BTC.

Tak to się mniej więcej przedstawia w tabeli, o co dokładnie w niej chodzi opiszę poniżej
(obrazek nie jest mój, nie sugeruj się liczbami Referrals, które są wyższe niż maksymalne możliwe w każdej linii).
[Obrazek: 6ad9dd239869c.jpg]
Jak wyglądają zarobki?
Prowizja za osoby w 1. linii, wpada nam, gdy osoby te opłacą 1 lvl czyli 0,03 BTC, co oznacza, że nasza inwestycja zwraca się już wtedy,
gdy mamy jedną osobę w 1. linii. Dwie osoby w naszej pierwszej linii to zarobek 0,06 BTC, a więc zwraca nam się wkład i jesteśmy 0,03 BTC do przodu.

2 lvl kosztuje 0,05 BTC.
Prowizja za osoby z 2. linii wpada nam, gdy mamy opłacony 2 lvl. W momencie gdy te osoby opłacą swój 2 lvl dostajemy prowizję
na portfel w wysokości 0,05 BTC od każdej (w praktyce gdy mają już u siebie po 2 osoby, a więc wykupią 2 lvl, żeby dostawać prowizję z dalszych linii).
Analogicznie jest z każdym kolejnym levelem: Prowizje z 3 lvl - 0,10 BTC, dostaniemy od osób z 3 linii, które zrobią upgrade na 3 lvl,
od osób z 4 linii, gdy zrobią 4 lvl itd.

Ostatnia kolumna w tabelce - „Potential”, to maksymalne comiesięczne potencjalne zarobki z danej linii w aktualnym jej kształcie. Poniżej przykład.
Weźmy np. lvl 4 - 1,60 BTC miesięcznie przy 8 osobach, które mam na tym poziomie. Czyli przy 16 osobach w pełnej linii to 3,20 BTC miesięcznie - niegłupia kasa. Potrzeba do tego 16 osób w 4 linii, z której każda będzie mieć wykupiony 4 lvl (16*0,1btc). W praktyce każda z tych 16 osób opłaci ten lvl mniej więcej w momencie, gdy sama będzie mieć około 12-14 osób. Oznacza to, że będziemy potrzebować około 200 osób w całej strukturze dla takich zarobków. Może się wydawać dużo dla laików, ale biorąc pod uwagę łatwość polecania, spady itd. to raczej kwestia tygodni. A dodając do tego cykliczność zarabiania, to czyni całość naprawdę obiecującym tematem.

Rejestracja jest banalnie prosta. Po kliknięciu w reflink upewniamy się w lewym górnym rogu, że jest to link należący do polecającego i klikamy w SIGN UP:
[Obrazek: b1c7d665faa8b.jpg]
Wypełniamy pola i klikamy Create Account:
[Obrazek: 712140ebe8c38.jpg]
W matrycy ważna jest praca zespołowa, wiec zapraszam do mocnej ekipy, aby być na dobrej pozycji

Oczywiście zapewniam pełne wsparcie w pracy z programem. Dla osób poleconych pełen dostęp do materiałów zamieszczonych na naszej grupie.

Link: https://www.zarfund.com/ref/6f7a6e612d
Czysty: https://www.zarfund.com
ZarFund jest to jakby program matrycowy bazujący na finansowaniu. Z tego co zauważyłem na forach i facebooku jest mocno promowany. Kiedy zauważyłem, że depozyt, który miałem wpłacić nie idzie bezpośrednio przez program, tylko na portfel BTC mojego sponsora to bardzo mi się to spodobało. Co za tym idzie? Logiczne brak ryzyka ponieważ pieniądze idą bezpośrednio do osoby, która Cię wprowadziła.
Prowizję z pierwszej linii dostaje się kiedy ktoś zrobi upgrade za 0.03 BTC ( oczywiście wszystkie transakcje odbywają się z „ręki do ręki” ). Wystarczy wprowadzić jedną osobę i już masz zwrot tej niewielkiej kwoty, którą wpłaciłeś. Oczywiście w pierwszej linii można mieć tylko dwie osoby bo jest to matryca dwójkowa. Umówmy się, dwie osoby każdy może zaprosić do współpracy.

Kiedy mamy już zapełniony 1 lvl wtedy trzeba zrobić upgrade na drugi poziom za 0.05 BTC. Na tym poziomie można mieć już 4 osoby czyli po wypełnieniu daje Tobie 0.20 BTC.

Kolejny czyli 3 poziom wymaga upgrade w wysokości 0.10 BTC i mieści 8 osób. Tutaj można wyrwać 0.80 BTC i robi się ciekawiej.
Biorąc pod uwagę to, że 0.03 to nie są duże pieniądze, a dla przeciętnego kowalskiego podwojenie tego już jest sukcesem to polecam każdemu dołączenie do tego projektu. Tym bardziej, że są tutaj spadochroniarze czyli w łatwy sposób można dostać spad od sponsora ponieważ w pierwszej linii jest tylko 2 osoby. Jak wspominałem wyżej brak też ryzyka bo pieniądze idą bezpośrednio do osoby, która wprowadziła Cię do ZarFund.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości